نتایج جستجو برای عبارت :

روزمره نویسیست عنوان می خواهد چه کار؟

اینکه به قول مارکز دنیا رو بهتر از چیزی که تحویل گرفتیم؛ تحویل بدیم و بریم رو بالاخره در 28 سالگی فهمیدم.
یعنی در مناسبات روزمره بعد از هر نابهنجار و بد و پلشت رفتار کردن، ترمیم و ساختن بلد باشیم یا یاد بگیریم.
یعنی در زندگی روزمره به سیفون اعتقاد داشته باشیم.
حال دلم رو به راه نبود گفتم عیب نداره باز خوبه بعد کلاس کانتِ ضیا شهابی، اون مسجدِ توو فلسطین سر راهه. هر وقت میرم حس خوبی بهم میده و یه کمیلی هم یادم بود که هفته پیش داشتن میخوندن.کلاس رو ظهر زنگ زدن کنسل کردن ناراحت نشدم.اما الان دیدم اون برنامه خودم هم کنسل شده به طریق اولی :/ و یهو جا خوردم که "عه به جای اینکه الان اونجا باشم نشستم دارم اینترنت رو میجورم!"
به آمریکای مرکزی میرسم و به #پاناما، که در واقع دروازه بین آمریکای مرکزی و جنوبی، و البته دروازه‌ی اقیانوس اطلس به اقیانوس آرامه!راستش بودن در شهر شلوغ اینجوری، هدف این سفرم نبوده و نیست و من در واقع میخوام یک ماه در آمریکای مرکزی سفر برم که مغزم از شلوغی زندگی روزمره، توریسم و فم‌تریپ و کار و خونه و... آروم بگیره و بتونم مرتب‌تر برنامه‌های زندگی رو بچینم. و احتمالا بعد از این دو روز در پاناما سیتی میرم که طبیعت بمونم و تا جایی که بتونم هر رو
خرید کفش روزمره زنانه آرت بلا مدل 100316421-113 
قیمت : 190000 تومان
برند : Art Bella
خرید پستی کفش روزمره زنانه آرت بلا مدل 100316421-113 
قیمت کفش روزمره زنانه آرت بلا مدل 100316421-113 
برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره زنانه آرت بلا مدل 100316421-113 ارزان , کفش روزمره زنانه آرت بل
دیروز سر مسئله‌ای از این که آقای همسر این زحمت من رو ندید و یک مورد ضعف کار رو به روم اورد، ناراحت شدم. بعد شروع کردم به فکر کردن به کارهایی که می‌کنم و آقای همسر توجهی نمی‌کنه، بعد چند تا از کارهای ساده‌ای رو که هر روز انجام میدم و شده جزو کارهای روزمره اما کلی ارزش داره و حواسش نیست، برا خودم لیست کردم. اما یهو یه جرقه تو ذهنم زده شد که چقدر خودت حواست به کارهای روزمره و ساده‌ای که آقای همسر هر روز انجام میده هست؟!!!

کفش روزمره مردانه مدل K.bs.142 طراحی ساده و کلاسیکی دارد و با توجه به کیفیت ساخت خوبی که دارد انتخاب سنجیده‌ای برای آقایان علاقه‌مند به کفش‌های مورد استفاده در روزمره خواهد بود. رویه این محصول از مواد مصنوعی تهیه ‌شده است. این رویه دوام محصول را بالابرده تا شما بتوانید با خیالی آسوده از آن به‌صورت مستمر استفاده کنید بدون آن‌ که پاره شود و یا کیفیت اولیه خود را از دست بدهد. در این کفش از کفی ای با قابلیت ارتجاعی استفاده‌ شده که با جذب فشار و
با پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان و افزایش کاربرد وسایل الکترونیکی گوناگون، مردم کشورهای مختلف به دنبال استفاده از این تکنولوژی های نوظهور هستند که حتی بدون استفاده از این تکنولوژی ها، کارهای روزمره با مشکل مواجه میشود.
یکی از این نوع فناوری ها، فناوری وسایل پوشیدنی الکترونیکی از جمله ساعت ها، کامپیوترهای مچی، سنسورها، لباس های هوشمند و نمایشگرهای کوچک میباشد که میتوان از آنها به عنوان یک ابزار پرکاربرد روزمره استفاده کرد. واضح است که ا
با پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان و افزایش کاربرد وسایل الکترونیکی گوناگون، مردم کشورهای مختلف به دنبال استفاده از این تکنولوژی های نوظهور هستند که حتی بدون استفاده از این تکنولوژی ها، کارهای روزمره با مشکل مواجه میشود.
یکی از این نوع فناوری ها، فناوری وسایل پوشیدنی الکترونیکی از جمله ساعت ها، کامپیوترهای مچی، سنسورها، لباس های هوشمند و نمایشگرهای کوچک میباشد که میتوان از آنها به عنوان یک ابزار پرکاربرد روزمره استفاده کرد. واضح است که ا

یادداشت زیر از نوشته های یک دوست اقتباس شده است.با کسب اجازه دوباره از محضر ایشان:

به این واژه روزمره گی کمی دقت کنید؟ آن را به شکل روزمرگی هم می توان نوشت. در این کلمه آیا واژه مرگ را می بینید؟ آری دچار روزمره گی شدن یعنی مرگ. همانگونه که در دل واژه روزمرگی هم مرگ نهفته است. این الفاظ هم اسراری دارند. بی خود نیست که کتابها در خصوص اسرار کلام نگاشته شده است.
مرگ نمی خواهی دچار روزمرگی نشو. خیلی ساده است و خیلی سخت و دشوار. هم سهل است و هم ممتن
خرید کفش روزمره مردانه ام تو مدل 301-0020 

قیمت : 223000 تومان

برند : M Two

خرید پستی کفش روزمره مردانه ام تو مدل 301-0020 

قیمت کفش روزمره مردانه ام تو مدل 301-0020 

برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره مردانه ا
خرید کفش روزمره مردانه کد m353 

قیمت : 70000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی کفش روزمره مردانه کد m353 

قیمت کفش روزمره مردانه کد m353 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره مردانه کد m353 ارزان , کفش روزمره
رایج ترین اصطلاحات انگلیسی در مکالمات روزمره
Home boy & Home girlبچه محل.Are U happy or married؟ مجردی یا متاهل.I must talk so my selfتعریف از خود نباشه.I wasn't born yesterdayموهامو توآسیاب سفید نکردم.She doesn't lift a fingerدست به سیاه و سفید نمیزنه
اومد حرف بزنه راه رفت
ادامه مطلب
حذف برخی مواد غذایی و جایگزین کردن برخی مواد غذایی دیگر در سفره غذایی مردم سبب گسترش بسیاری از بیماری ها شده است.
به‌دلیل برخی طرح‌های پیدا و پنهایی که طی این سال‌ها در حوزه سلامت و تغذیه مردم کشورمان به اجرا درآمده، با کمال تاسف باید گفت برخی از خوراکی‌ و روش‌هایی که به‌عنوان پایه سلامتی و کلید پیشگری محسوب می‌شوند از زندگی روزمره امروزی ما حذف شده‌اند!
در سالیانی نه چندان دور (پیش از دوره قاجار) و در زمانی که "طب ایرانی ـ اسلامی" هنوز د
خرید کفش روزمره مردانه شهر چرم کد Z204-1 

قیمت : 199000 تومان

برند : Leather City

خرید پستی کفش روزمره مردانه شهر چرم کد Z204-1 

قیمت کفش روزمره مردانه شهر چرم کد Z204-1 

جمع بندی

تصاویر بیشتر

خرید کفش ر
خرید کفش روزمره مردانه شیفر مدل 7216D-101 

قیمت : 421000 تومان

برند : Shifer

خرید پستی کفش روزمره مردانه شیفر مدل 7216D-101 

قیمت کفش روزمره مردانه شیفر مدل 7216D-101 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره مردانه ش
امروز میخوام دقت کنم تو کارهای روزمره ام؛
ببینم چقدر از کارهام لغو و بیهوده است.
 چقدرش هیج دردی رو ازم دوا نمیکنه.
چقدرش وقت کارهای مفید دیگه رو پر میکنه که من به اونا نمیرسم.
میخوام امروز یه خونه تکونی ذهنی داشته باشم.
نتیجه متعاقباً اعلام خواهد شد.
جنس
نخ , پلی استر
قد
کوتاه
نحوه بسته شدن
دکمه
فرم
معمولی
کلاه
بدون کلاه
مورد استفاده
روزمره
کمربند
بدون کمربند
طرح پارچه
ساده
ویژگی ها
جزئیات
- کت یقه انگلیسی زنانه
- دارای آستر
- مناسب برای استفاده روزمره
جنس
- تهیه شده از نخ و پلی استر
نگهداری
- قابل شستشو با آب سرد
سایزبندی: S,L
قیمت : 225000 تومان
وقتی مثال می‌آوری به آسانترین وجه ممکن ذهن از امور روزمره به مسائل عمیق و فکری منتقل می شود.

مثال یعنی پبدا کردن شباهت میان دنیای محسوس ما با جهان معقول و قوانین حاکم بر جهان.

مثال حکایت از ماجرایی است که در زندگی روزمره ما جریان دارد و هیچ تلاشی برای فهم نیاز نیست بکنیم.

پ.ن: اینجا هم دریچه های قشنگی روبروی مثال‌ هست.
به عنوان یک بلاگر مثال را دوست دارم؛مثالِ خوب سراغ دارید؟
خرید کفش روزمره زنانه ام تو مدل 317-0001 

قیمت : 181000 تومان

برند : M Two

خرید پستی کفش روزمره زنانه ام تو مدل 317-0001 

قیمت کفش روزمره زنانه ام تو مدل 317-0001 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمر
خرید کفش روزمره مردانه کد UOB-ME 

قیمت : 379000 تومان

خرید پستی کفش روزمره مردانه کد UOB-ME 

قیمت کفش روزمره مردانه کد UOB-ME 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره مردانه کد UOB-M
خرید کفش روزمره زنانه کد 25-bh 

قیمت : 93500 تومان

خرید پستی کفش روزمره زنانه کد 25-bh 

قیمت کفش روزمره زنانه کد 25-bh 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره زنانه کد 25-bh ارزان
مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «کلاً چه خبر؟» ولی نمی‌گوییم «درب
وقتی مثال می‌آوری به آسانترین وجه ممکن ذهن از امور روزمره به مسائل عمیق و فکری منتقل می شود.

مثال یعنی پبدا کردن شباهت میان دنیای محسوس ما با جهان معقول و قوانین حاکم بر جهان.

مثال حکایت از ماجرایی است که در زندگی روزمره ما جریان دارد و هیچ تلاشی برای فهم نیاز نیست بکنیم.

پ.ن: اینجا هم دریچه های قشنگی روبروی مثال‌ هست.
به عنوان یک بلاگر مثال را دوست دارم؛مثالِ خوب سراغ دارید؟
بیماری های اسکلتی عضلانی
بیماری های اسکلتی عضلانی در اثر معلولیت های فیزیکی که به استخوان، ماهیچه و مفصل مربوط است ایجاد می شود و شدت و درگیری آن ها در افراد مختلف متفاوت می باشد. دردی که بر اثر انواع اختلالات اسکلتی عضلانی ایجاد می شود زندگی و فعالیت روزمره فرد را دچار اختلال خواهد نمود.
ادامه مطلب
خرید کفش روزمره زنانه کد m231gh 
قیمت : 147000 تومان
برند : متفرقه
خرید پستی کفش روزمره زنانه کد m231gh 
قیمت کفش روزمره زنانه کد m231gh 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره زنانه کد m231gh ارزان , کفش روزمره زنانه کد m231gh با قیمت ارزان , خرید متفرقه ارزان , متفرقه با قیمت
خرید کفش روزمره زنانه کد 57 

قیمت : 220000 تومان

خرید پستی کفش روزمره زنانه کد 57 

قیمت کفش روزمره زنانه کد 57 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره زنانه کد 57 ارزان , کفش ر
خرید کفش روزمره زنانه مدل K.032 

قیمت : 99000 تومان

خرید پستی کفش روزمره زنانه مدل K.032 

قیمت کفش روزمره زنانه مدل K.032 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره زنانه مدل K.032 ارز
عکس و عنوان تزئینی می‌باشد!
فیلم، کتاب، شعر و مواردی از این دست علایق من هستن و مطالب عمومی وبلاگ رو تشکیل میدن، اما یک سری از پست‌ها هم قراره شامل موضوعات نسبتا تخصصی بشن :) که احتمالا عمده اونها شامل مباحث حقوقی خواهد بود، البته سعی من این هست که مطالبی که ارسال میشه در مورد موضوعاتی باشه که در زندگی روزمره و عادی با اونها سروکار داریم و یا اینکه زیاد اتفاق میفته و میشه گفت دونستنشون خالی از لطف نیست.
خرید کفش روزمره زنانه مدل صدف کد 013 
قیمت : 250750 تومان
خرید پستی کفش روزمره زنانه مدل صدف کد 013 
قیمت کفش روزمره زنانه مدل صدف کد 013 

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره زنانه مدل صدف کد 013 ارزان , کفش روزمره زنانه مدل صدف کد 013 با قیمت ارزان , خری
خرید کفش روزمره مردانه کد NG M 2018  

قیمت : 85000 تومان

خرید پستی کفش روزمره مردانه کد NG M 2018  

قیمت کفش روزمره مردانه کد NG M 2018  

تصاویر بیشتر

خرید کفش روزمره مردانه
لباس هایتان آن تاثیری که می‌خواهید روی دیگران نمی‌گذارند؟ گاهی وقت‌ها اطرافیان‌تان یک طوری ظاهرتان را برانداز می‌کنند که خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه مدل لباس‌هایی به شما می‌آید و مشکل کجاست؟ پیشنهادات و نکات این شماره ما را از دست ندهید. از انتخاب کفش گرفته تا هماهنگی کت و شلوار برای‌تان یک دنیا نکته تازه مطرح کرده‌ایم. مطمئن باشید با خواندن و رعایت‌کردن این موارد تاثیر ظاهر شما عوض می‌شود، هم در ذهن خودتان و هم برای دیگران. به
والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن...
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی...

و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه
نیوآ کرم خوشبوکننده اصیل برای تمام اعضای خانواده است. این محصول نمادین سرشار از Eucerit® است که تمام مراقبت‌های ضروری مورد نیاز پوست را برای نرم و انعطاف پذیر ماندن ارائه می‌دهد. ایده‌آل برای استفاده روزمره و نیازهای پوست. سازگاری با پوست توسط متخصصان پوست تایید شده است.مراقبت عمقی و محافظتیکرم رطوبت رسانایده‌آل برای استفاده روزمره و نیازهای پوستتایید شده توسط متخصصان پوست • ساخت کشور : آلمانقیمت: ۱۵۰ ملی ۲۵۰۰۰تومان ۶۰ملی ۱۵۰۰۰تومانبرای
بهترین وضعیت آپ کردن وبلاگ هم؛ به طور دمر دراز کشیدن روی تخت بالا، همراه با باد کولر که دریم کچرای بالای پنجره رو تکون میده و دیدن منظره ی بلوار پشت پنجره و عبور ماشینا توی پس زمینه و گوش دادن آهنگای مورد علاقس. که البته الان به دلیل شرایط سری و وجود مهمون ناشناخته ی توی پذیرایی که مطمئنن نمیشناسمش و الان دارم صداش و به عنوان پس زمینه ی شرایط ایده آلم میشنوم، نمیتونم قسمت آخر رو اجرا کنم.
بماند که این روزا شرایط چقدر تحت کنترل ام نبوده، ولی هن

درباره سفر به اردبیل
اگر به فکر گریز از دغدغه و کارهای روزمره خود هستید، سفر به اردبیل از آن سفرهایی خواهد شد که مدت ها خاطرات آن در ذهن شما تداعی خواهد ماند. هر کسی تا به امروز به اردبیل سفر کرده، دوست داشته است تا از جاده گردنه حیران عبور کند و زیبایی های این جاده را از نزدیک ببیند و از هوای مطبوع آن لذت ببرد.
ادامه مطلب
با اینکه کلمه ها از ذهنم فرار می کنن باید بنویسم 
شایدم حرفی برای گفتن ندارم
مریم ناراحتم کرده بود که با خودم گفتم بیخیال خوب باش و امروز پیام داد کاملا باهاش خوب بودم
دلتنگی و این حرفا هم که شده بخش بدیهی زندگی 
این دو روز هم که شب ها خونه نورا بودم که تنها نباشن و خواب درست حسابی نداشتیم و این حرفا هم که هیچی، از این اتفاقای روزمره زندگیه
امتحان زبان و این چند روز که نتونستم تمرکز کنم رو کارهای خودم هم نتیجه طبیعی همون اتفاقای روزمره بدیهیه

جواب ریچارد فاینمن به کسی که از او پرسیده بود : چرا علم اینقدر پیچیده و سخته ؟فاینمن : اما اون پیچیده نیست , فقط خیلی زیاده و اگه از اولش شروع کنی - که هیچ کس نمیکنه - خیلی هم ساده س .منظورم اینه که شما پیش من میای و میگی جدیدترین دستاورد علم چیه , جدیدا چیکار کردین؟ هیچ کس در مورد چیز های ساده و علت چیزایی روزمره که تو خیابون اتفاق میوفته سوالی نمیپرسه . هیچ کس نمیپرسه دنیا چرا رنگیه ؟ ما میتونیم در موردش بحث خیلی جالبی داشته باشیم . در مورد وجو
کتاب جمله هایی که خدا دوست دارد: بیان رابطه ی بین ایمان به خدا و سخنان روزمره

کتاب جمله هایی که خدا دوست دارد : غلامرضا حیدری ابهری، نشر بوستان فدک
معرفی:
این کتاب نوشته حجه الاسلام حیدری ابهری است که در آموزش توحید به کودکان آثار متعددی دارد، که مورد استقبال کودکان و خانواده ها قرار گرفته است.این کتاب در ادامه همان آثار نوشته شده که البته رویکرد جدیدی در این زمینه دارد.پس از مطالعه ی این اثر، کودکان در می یابند که بین ایمان به خدا و سخنان رو
شرکت رایان طراح پیشرو ایرانیان پس از تاسیس در سال ۹۷ فعالیت خود را در طراحی اپلیکیشن های متفاوت جهت سهولت در انجام کارهای روزمره مردم شروع کرد.
این شرکت در اولین فعالیت خود اپلیکیشن نه‏یسم را جهت سفارش و روزو انواع غذاها ، رستوران‏ها ، کافی‏شاپ‏ها و … طراحی کرد.این برنامه به عنوان اولین برنامه اختصاصی سفارش آنلاین غذا و جهت استفاده مردم شمال غرب کشور میباشد.از جمله مزیت های اپلیکیشن نه‏یسم میتوان به تنوع بسیار زیاد رستوران‏ها ، مقایس
 چگونه فرزندمان را به ریاضی علاقمند کنیم
چگونه فرزندم را به ریاضی علاقمند کنم
؟ خیلی دوست دارید بدانید چگونه می توانید فرزندانتان را از همان کوچکی به
ریاضی علاقه مند کنید؟ ما به شما می گوییم تنها راه علاقمند کردن کودک به
ریاضی، این است که ریاضی را در زندگی روزمره تان وارد کنید.
به این صورت که هر روز با کودک خود در مورد ریاضی صحبت کنید. درست همانطور که سعی می کنید هر روز به کودک خود چیزهای دیگری بخوانید.
بخش اول: وجود ریاضی در زندگی روزمره
1-
سخنوری فنی است که بوسیله آن گوینده،شنونده را به سخن خود اقناع می کند .پس قصد و غرض ما از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده ، سخن ما را بپذیرد .هر سخنرانی‌ که می خواهد سخنرانی کند باید از این سه اصل مهم : چه گفتن ، چگونه گفتن و چرا گفتن پیروی کند . این سه اصل مهم گویندگی در گفتگو های روزمره هم به کار می رود.با توجه به آداب‌ و احوال مخاطب کاری کنید که دل شنونده را بدست بیاورید ، مخاطب را به درک مطلب حرفتان برسانید و در آخر در دل مخاطب انگیزه ، شور و
میخوام روزمره نویسی رو یکم تست کنم ببینم چطوریاست از همین پستم شروع میکنم خدا رو چه دیدید شاید مشتری شدمامروز خیلی خوب شروع شد انتقام تمام بی خوابی هفته رو یجا درآوردم تا 10 صبح خوابیدم.کمی از آموزش های چف جواد جوادی رو دیدم مخصوصا کوبیدشو که با ترفندها و هنر خاص خودش ساخته بود به نظرم خوبه آدم تو چیزای قدیمی نوآوری داشته باشه و اونارو مدام با شرایط روز آپدیت کنه حتی اگه اون چیز کوبیده سنتی باشه.
کمی نرد رایتر و کمی سین سینما (سینما سینز) دیدم
کمردرد یک مشکل بسیار شایع است و در بعضی از مواقع در طول زندگی ما بسیاری از ما را دچار مشکل نموده استفرشاد فرجوند ماساژور خبره ورزشی می گوید خبر خوب این است که در اکثر موارد این یک مشکل جدی نیست و ممکن است فقط ناشی از فشار ساده به عضله یا رباط باش و تا حد امکان بهتر است هرچه سریعتر به فعالیتهای روزمره خود ادامه دهید و زندگی روزمره خود را ادامه دهید.اینجا همراه با فرشاد فرجوند هستیم تا در مورد کمردرد بیشتر بدانیم.
ادامه مطلب
مهارت های زندگی
این توانایی فرد را قادر می‌سازد تا بهطور موثرتری مسایل زندگی را حل نماید.مسایل مهم زندگی چنانچه حل نشده باقی بمانند، استرس روانی ایجاد می‌کنند که به فشار جسمی منجر می‌شود.مهارتهای زندگی،
توانایی‏‌‌های روانی،اجتماعی برای رفتار انطباقی و موثر هستند که افراد را
قادر می‌سازند تا بهطور موثرتری با مقتضیات و چالشهای زندگی روزمره مقابله
کنند.تعریف مهارتهای زندگی هم دشوار به‏نظر نمی‌رسد: مهارتهایی که به ما برای زندگی بهت
تو درس‌هامون یک قانون قشنگ حکم‌فرمایی میکنه که اینه؛
form follows function
چند وقت پیش برای معاینه حالت کلی بدنم به یک متخصص رجوع کردم. خانم دکتری که جز به جز ماهیچه ها استخوان‌ها اتصالات، زاویه ها، چرخش ها و ضعف و قدرت و .. را بررسی کرده بود و چیزهایی برایم تعریف کرد از حالاتی که در روزمره احتمالا با آن مواجه میشوم و علت هایشان. و من هنوز که هنوز است جزئیات آن را در اتفاقات روزمره و وجود خودم متوجه میشم. این یک اتفاق جالبه که هر عملی که به نظرتون پیش پا
تو درس‌هامون یک قانون قشنگ حکم‌فرمایی میکنه که اینه؛
form follows function
چند وقت پیش برای معاینه حالت کلی بدنم به یک متخصص رجوع کردم. خانم دکتری که جز به جز ماهیچه ها استخوان‌ها اتصالات، زاویه ها، چرخش ها و ضعف و قدرت و .. را بررسی کرده بود و چیزهایی برایم تعریف کرد از حالاتی که در روزمره احتمالا با آن مواجه میشوم و علت هایشان. و من هنوز که هنوز است جزئیات آن را در اتفاقات روزمره و وجود خودم متوجه میشم. این یک اتفاق جالبه که هر عملی که به نظرتون پیش پا
همان طور که گوگل از موتور جست و جو به پورتال تبدیل می شود ، باید به سئو متمایل شویم
چگونه مجموعه ی خود را برای تغییرات جدید جست و جوی گوگل آماده کنیم .
بخش SERP در سئو ی گوگل قایل تشخیص نیست که در چند سال گذشته بخواهد با خودش مقایسه شود .
تغییرات فقط سطحی نیستند .
از طرفی :
گوگل امروزه کم تر شبیه به موتور جست و جو است .
این حرف را Jessica Bowman مدیریت سئو ی خانگی و ویرایشگر سایت Search Engine Land بیان کرد .
او این مورد را در سخنان کلیدی خود در SMX Advanced این ماه بیا
می نویسم سیل
می خوانم:او خواهد آمد....
می نویسم زلزله
می نویسم گرانی و اغتشاش
می نویسم آلودگیِ هوا
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم شهادتِ سردار
می خوانم: او خواهد آمد...
می نویسم سقوط هواپیما
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم کرونا
می خوانم :او خواهد آمد...
می نویسم کُشت وکشتار مسلمانانِ هند
می خوانم: او خواهد آمد...
اینها همه بهانه اند;
زمین تو را می خواهد امامِ مهربانم....
#اللهم عجل لولیک الفرج
پژوهش های ما از تجربه
زندگی روزمره مان به دور است. اگر پژوهشگر اجتماعی زندگی خود و فضاها و
تجربیات آشنا در زندگی روزمره را روایت کند، نوعی روایت ویژه و متعلق به
خود از مسائل و پدیده های اجتماعی ارائه کرده است. جامعه شناسی که به تجربه زیسته پژوهشگر
نزدیک باشد، هم ساده تر و هم واقعی تر و هم اثرگذارتر است.
پژوهش های ما از تجربه
زندگی روزمره مان به دور است. اگر پژوهشگر اجتماعی زندگی خود و فضاها و
تجربیات آشنا در زندگی روزمره را روایت کند، نوعی روایت ویژه و متعلق به
خود از مسائل و پدیده های اجتماعی ارائه کرده است. جامعه شناسی که به تجربه زیسته پژوهشگر
نزدیک باشد،  ساده تر، واقعی تر و اثرگذارتر است.
اصلاح سبک زندگی
یکی از مهمترین کارها برای حفظ سلامت مفاصل زانو و بهبود عملکرد آنها اصلاح سبک زندگی است اصلاح سبک زندگی یا لایف استایل به این معنی است که برخی از عادت های روزمره را که در زندگی همه ما به صورت روتین انجام می شود کنار بگذاریم و بعضی عادت ها را در زندگی روزمره خود بگنجانیم که در ادامه به تفصیل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب
کاکوتی
گیاهی از تیره نعنائیانه که کاربرد های غذایی و دارویی داره و عطرش چیزی
شبیه به آویشنه. این گیاه توی خیلی از نقاط ایران، توی مسیر جویبار ها و
رودخونه ها، و یا در مناطق کوهستانی، مثل پونه و نعنا، رشد میکنه. برگ های
کاکوتی رو برای استفاده در ماست یا دوغ خشک کرده و در هر فصلی استفاده می
کنن، و بذرش هم به عنوان داروی گیاهی می شناسن.
در تصویر زیر چند نکته مهم در مورد کاکوتی که دونستنش در زندگی روزمره به
شما کمک می کند را نشان می دهد .
ادامه م
 داد زدن چیزی شبیه آژیر آتش نشانیست که می‌تواند از آن با احتیاط و به عنوان علامتی از خطر استفاده کرد.داد زدن، شکلی موثر از هشدار برای بچه‌ها در مواقعی است که در موقعیتی خطرناک قرار می‌گیرند. یعنی داد زدن باید فقط شیوه‌ای از هشدار باشد، نه بخشی از تنبیه یا روشی برای اداره‌ی امور روزمره!اگر سعی دارید فرزندتان را از انجام کاری متوقف کنید یا ساکتش کنید، مدام داد و فریاد زدن راه درستش نیست. اگر به آرامی واکنش نشان دهید، اطمینان و عشق را در فرزن

ظرفیت ، توانایی و خواست و تمایلات انسان ها با یکدیگر متفاوت است و همین مسئله باعث می شود افکار و اهداف آنان نیز با یکدیگر تفاوت نماید ، در بحث ارتباط با خداوند نیز این موضوع قابل لمس است ، فقط کافی است نگاهی به اطراف خود افکنده و تفاوت انسان ها را در توجّه به عبادت و زمانی که به این امر اختصاص داده و نوع و کیفیت عبادتی که انجام می دهند مشاهده نماییم ، از سوی دیگر ، عبادت و میزان توجّه ای که هر فرد به آن دارد در نوع رفتار و سبک زندگی انسان تأثیر
<<هایدگر معتقد بود در دنیا دو وجه اساسی برای هستی وجود دارد:
۱.مرتبه‌ی فراموشی هستی و ۲.مرتبه‌ی اندیشیدن به هستی.
وقتی فرد در مرتبه‌ی فراموشی هستی است، در دنیای اشیا می‌زید و خود را در سرگرمی‌های روزمره‌ی زندگی غرقه می‌کند: فرد به پایین کشیده می‌شود تا هم‌مرتبه‌ی "وراجی‌های بی‌ارزش" شود و در آنها مستغرق. فرد خود را تسلیم دنیای روزمره و دلواپسی برای شیوه‌ی وجود چیزها می‌کند.
در مرتبه‌ی دیگر، یعنی مرتبه‌ی اندیشیدن به هستی، شگفتی ف
رویه از جنس چرم طبیعی و فاخر تبریز
آستر چرم بزی و زیره چرم گاومیش
پاشنه لایه لایه چرم طبیعی
سرپاشنه قابل تعویض از جنس رابر
مناسب برای استفاده روزمره یا محط اداری و کاری
قابل استفاده به عنوان کفش رسمی و کلاسیک یا کفش مجلسی
با ضمانت کیفیت ۶ ماهه و تعویض ۷ روزه سی سی
مشاهده و خرید کفش مردانه مدل پاناما
کفش هشت ترگ مردانه
رویه از جنس چرم طبیعی گاوی مات
زیره چرم گاومیش و پاشنه لایه لایه چرمی
قابل دوخت در رنگ و سایز و طرح دلخواه به صورت اختصاصی
مناسب برای استفاده در محیط اداری و کاری یا مجالس و مهمانی
قابل استفاده به عنوان کفش روزمره یا کفش رسمی و مجلسی
با ضمانت کیفیت 6 ماهه و تعویض رایگان ۷ روزه
مشاهده و خرید کفش مردانه مدل آذین
آیا می دانید کارهای روزمره ای که اصلا به چشم مان نمی آیند، در طول عمر چقدر از وقت ما را میگیرند؟
«هنوز آماده نشدی؟» سؤالی است که تقریباً همه ی خانم ها آن را بارها و بارها شنیده اند. تحقیقات هم اثبات می کند مردان بسیار زودتر از زنان برای بیرون رفتن آماده می شوند. یک زن عادی حدود ۱۳۶ روز از زندگی اش را صرف حاضر شدن برای بیرون رفتن می کند (و این عدد، ۲۸۷ روزی را که زن ها صرف تلاش برای انتخاب لباس مناسب می کنند شامل نمی شود) در حالی که مردان در تمام عم
همین زودیا خودمو خلاص میکنم از این زندگی روزمره...
چون دیگه نمیکشم
۲۰ سالِ 
ادم به کی بگه آبروش نره از وضعیتش...
خدا هم خیلی نامرده... خیلی... 
دیگه نفس هم نمیتونم بکشم از گریه...
مزخرف ترین روز
۸/۶
پ روانیم کرد
من میدونم و میم...
سرصبح...
خدایا ....
داشتم برای خودم چای دم میکردم ، یه دونه ی هل انداختم‌ داخلش...
عطرش زندگیم رو پر کرد...
نشستم پشت میز و به این فکر کردم که آدمی که سالهاست مینویسه ، نمیتونه هرگز ننویسه...
هوم ؟؟؟ 
من نویسنده نیستم...
یک روزمره نویسِ ساده ام...
گاهی هم یک دغدغه نویس...
من دوباره مینویسم :) 
داشتم برای خودم چای دم میکردم ، یه دونه ی هل انداختم‌ داخلش...
عطرش زندگیم رو پر کرد...
نشستم پشت میز و به این فکر کردم که آدمی که سالهاست مینویسه ، نمیتونه هرگز ننویسه...
هوم ؟؟؟ 
من نویسنده نیستم...
یک روزمره نویسِ ساده ام...
گاهی هم یک دغدغه نویس...
من دوباره مینویسم :) 
داستان Kakushigoto
"ما پرده ای را به گذشته باز میکنیم، پرده ای رو به زندگی یک خالق مانگای تنها."
این داستان درباره "گوتو کاکوشی" یک هنرمند که مانگای مبتذل میکشد و در تلاش است که آن را از دخترش "هیمه" پنهان کن...
ژانر : زندگی روزمره، کمدی، شونن
عنوان انگلیسی: Hidden Things
زبان انیمه : ژاپنی
رده سنی:+13
زبان انیمه : ژاپنی
تعداد قسمت ها:زمان هر قسمت : 23 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : بهار 2020-وضعیت : در حال پخشروز پخش  Kakushigoto : جمعه ها
همه انسان ها درجاتی از اضطراب را به عنوان جزیی لاینفک از زندگی روزمره تجربه می کنند. اضطراب و ترس جزیی طبیعی و عملکردی ضروری برای بقای انسان ها به شمار می رود. زیرا از آنجا که میل طبیعی ما به سمت رشد و پیشرفت است، اگر به دلیل توانایی هایمان در ارزیابی، جلوگیری و پرهیز از خطر نبود، به عنوان یک گونه، زنده نمی ماندیم. در واقع اضطراب هشداری است که فرد را گوش به زنگ می کند. یعنی به او هشدار می دهد که خطری در راه است و این باعث می شود فرد بتواند برای مق
مقاله مهارت های زندگی
بسیاری از افراد در رویارویی با مسایل زندگی فاقد توانایی لازم هستند و همین امر آنان رادر مواجهه با مشکلات و مسایل روزمره زندگی ناتوان و آسیب پذیر ساخته است و بسیاری از این مشکلات و اختلالات ریشه‏‌‌های روانی – اجتماعی دارند .انسان‏‌ها برای مقابله سازگارانه با موقعیت‏‌‌های تنش زا و کشمکش‏‌‌های زندگی، نیاز به آموختن برخی از مهارتها را دارند، یکی از موثرترین برنامه‌‌هایی که به افراد کمک می‌کند تا زندگی بهتر و سا
یک بیماری ویروسی، مثل سرماخوردگی یا آنفولانزاسرفه ای که هفته ها بعد از بیماری ویروسی ادامه دارهبا این حال، سرفه خشک می تونه ناشی از مشکلات دیگه باشه، مثل:
آسمرفلاکس معدهسیگار کشیدنحساسیت آلرژی (تب یونجه) به دلیل استنشاق موادی که بهش حساسیت دارید، از قبیل گرده، گرد و غبار یا حیوانات خانگیترشح پشت بینی (تخلیه مخاط بینی از بینی و یا سینوس های بینی که به عنوان سندروم حاد تنفسی شناخته میشه)التهاب حنجرهسرفه های روزمره (سرفه که فقط در طول روز وجو
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
گردنبند اسفنجی ساده طب و صنعت، کمک می کند تا در طول روز با وجود انجام کارهای روزمره مهره های گردن در وضعیت صحیح قرار گیرند تا در صورت وجود صدمه یا آسیب بهبود یابند.در هنگام استفاده از این گردنبند شاید در اوایل کار احساس راحتی نداشته باشید اما با مرور زمان تاثیر مثبت آن آشکار خواهد شد.
مکالمه انگلیسی با کتاب 501 مکالمه
مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «ک
هیچ. کارهای روزمره را انجام میدهم. وقتی که حواسم نیست همه‌چیز عادی و حتی بامزه‌! است. حواسم که از حواس‌پرتی‌ها پرت میشود دوباره همه‌چیز دل‌تنگ کننده به نظر می‌رسد. بیلی آیلیش چگونه توانسته موقع خواندن آهنگ‌هایش خودش را جمع جور کند و هربار زار نزند؟
پی‌نوشت: من به دلتنگی مفرط دچار شده‌ام.
هیچ. کارهای روزمره را انجام میدهم. وقتی که حواسم نیست همه‌چیز عادی و حتی بامزه‌! هم به نظر می‌رسد. حواسم که از حواس‌پرتی‌ها پرت میشود دوباره همه‌چیز دل‌تنگ کننده به نظر می‌رسد. بیلی آیلیش چگونه توانسته موقع خواندن آهنگ‌هایش خودش را جمع جور کند و هربار زار نزند؟
پی‌نوشت: من به دلتنگی مفرط دچار شده‌ام.
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا
«گزارش به خاک صحرا» مجموعه پادکست‌هایی هست که به دغدغه‌های روزمره‌ی سپهرداد می‌پردازد. این سری گزارش‌ها موضوع مشخص و پیش‌بینی‌پذیری ندارند. انتخاب موضوعات کاملا وابسته به مطالعات نگارنده، حوادث روزمره، همکاری دوستانش و حال و هوای اوست. به مناسبت فرا رسیدن نوروز عجیب و غریب ۱۳۹۹، اولین سری از گزارش به خاک صحرا تقدیم می‌گردد. (تمام سوتی‌ها و ضایع بودن‌ها ناشی از آماتور بودن بنده است).گزارش به خاک صحرا- ۱: آیا دوچرخه‌سواری یک امر غیرا
شبکه‌های اجتماعی می‌توانند ابزار انقلاب باشند، به نشر ایده‌های سازنده کمک کنند و انسان‌ها را به هم پیوند دهند. اما با همه این خوبی‌ها بر زندگی روزمره بشر تاثیرات منفی بسیاری دارند.
در عصر دیجیتال که کاربران هر روز زمان بیشتری را به پرسه زدن در فضای مجازی اختصاص می‌دهند، تحقیقات در مورد تاثیرات این کار نیز بیشتر شده و مشخص گشته اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بر زندگی روزمره انسان اثرات بعضا جبران‌ناپذیری بدنبال دارد؛ از نگرانی در مورد حر
عکاسی صنعتی چیست و چرا اهمیت دارد؟
دنیای تجارت امروز عکاسی صنعتی ارزش یک میلیون کلمه دارد. همه چیز از وب سایتها گرفته تا بروشورها و تبلیغات تلویزیونی به تصاویر باکیفیت متکی هستند تا بتوانند پیام یک شغل را به دست آورند. عکاسی صنعتی یک زمینه تخصصی عکاسی است که باعث می شود تا مشاغل با مشتریان و سایر مشاغل با نمایش فرآیند ، ماشین آلات و تکنیک های صنعتی خود ارتباط برقرار کنند. عکس ها نه تنها باید با رنگ ها و نکات برجسته براق شوند ، بلکه باید به ط
سلامت بدن و طول عمر قسمت دوم
همان طور که ذکر شد ۱۸ تا ۱۹ درصد عسل طبیعی آب و مابقی مواد جامد است
که مجموعا از عسل یک ماده نیمه سیال و بسیار غلیظ می سازد .
بخش جامد عسل شامل دو قند گلوکز و فروکتوز به مقدار تقریبا مساوی است
و درصد جزئی از آن شامل سایر مواد غذایی ؛
از جمله سایر قندها ، پروتئین ها ، اسیدهای آمینه ، چربی ها ، مواد معدنی ، ویتامین ها ، آنزیم ها ، آنتی بیوتیک ها ، مواد ضداکسایش و غیره است .
بنابراین ، عسل با خواصی که قبلا برای آن به طور مشر
به گزارش رویترز، پهلو ماخذ گزارش های رسمی، صادرات نفت خام سعودی در ماه می (اردیبهشت / خرداد) نسبت به ماه آوریل (فروردین / اردیبهشت ۹۸) روزمره ۲۴۰ هزاره بشکه کاهش یافت. نمونه صادرات نفت عربستاندر ماه آوریل هفت میلیون و ۱۸۰ هزار بشکه اعلام شده بود. تولید نفت سعودی از این قاعده مستثنی نبود و روزانه ۱۳۷ هزاره بشکه کاهش یافت تا میزان تولید بزرگ ترین تولیدکننده نفت خام گیتی بوسیله ۹ میلیون و ۶۷۰ هزاره بشکه برسد؛ رقمی که در چهار سال گذشته پایین ترین
رئیس جمهور ازبکستان گفت: زبان ازبکستانی یکی از بزرگ ترین زبان‌های جهان است و به این زبان تقریباً ۵۰ میلیون نفر تکلم می‌کنند.
«شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان در مراسم سی‌امین سالگرد اعطای جایگاه دولتی به زبان ترکی ازبکی گفت: زبان ازبکی برای مردم ما مظهر خودآگاهی ملی و استقلال دولتی و دارای ارزش معنوی است.
رئیس جمهور ازبکستان اظهار داشت: کسی که می‌خواهد تمام زیبایی، جذابیت و غنایی زبان ما را احساس کند باید لالایی مادران ما، داستان‌ها

هدر رفت آب از جمله مواردی است که به صورت یک احساس مشترک در همه انسان ها وجود دارد، اما اغلب خود را درگیر این مسئله نمی کنند و حاضر نیستند تغییری در زندگی روزمره خود ایجاد کنند. خانه یکی از محل های صرفه جویی آب است. صرفه جویی آب در منازل در وهله اول ممکن است بی اهمیت به نظر برسد، ولی کسانی که با دشواری های کمبود آب آشنا هستند، می دانند که اگر هر مشترک بتواند نقشی هر چند اندک در صرفه جویی آب ایفا کند، با توجه به تعداد زیاد مشترکان، در نهایت مقدا
شما به عنوان اولین مربیان کودک، شوخی و طنز را بخشی از زندگی روزانه خود قرار دهید و برای ایجاد زمینه شکوفا شدن استعدادهای شوخ طبعی کودکانتان تلاش کنید نه اینکه تحمیلی برای طنز پرداز شدن کودک خود باشید.
شادی رایگان نیست، خانواده ها باید بهای لازم را برای شوخ طبعی کودکانشان بپردازند به این ترتیب که، در گفتگوهای محاوره ای و روزمره خود از طنز استفاده کنند و نگرش طنز را نیز در خود تقویت کنند. برای کسب شوخ طبعی باید تلاش کرد. شما با پرورش مهارت شوخ
پدیده‌ای که طی چند روز اخیر با رسانه‌ای شدن آن در کشور عزیزمان اتفاق افتاده و عمده اخبار و گفت‌وگوهای روزمره را به خود اختصاص داده؛ #کرونا می‌تواند یکی از #خاطرات_خوب_یا_بد نسل ما برای نسل آینده باشد. به هر روی #دیر_یا_زود #اپیدمی_کرونا مثل تمام اپیدمی‌های گذشته این کره خاکی تمام خواهد شد و آن هنگام است که این تصویر از آن #خاطره جایگزین افکار و رفتار همه‌ی ما خواهد بود که چگونه در این #انسجام_ملی به یکی از #بیماریهای_مسری_فراگیر_بین‌_المللی
به گزارش همشهری آنلاین،  پخش سریال و فیلم سینمایی طنز تا آخر سال بصورت یومیه از شبکه سه سیما داخل دستور فقره این شبکه قرار گرفت. روابط اشتراکی شبکه سه سیما اخبار کرده است، با توجه به تعلیلی مدارس، دانشگاهها و شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا در کشور، دستور کار ریزی شبکه بر اساس نیاز مخاطب تغییر کرد. بنا بر این گزارش تکرار سریال طنز "مرد هزاره چهره" از این شبکه پخش خواهد شد. علاوه پهلو پخش سریال، در ایام پایانی سال ساری همچنین بصورت روزان
برترین‌ها: شاید فکر کنیم هیچ چیز شگفت‌انگیز دیگری در دنیا وجود ندارد که ندیده باشیم. حق هم داریم، در عصر اینترنت، هر روز چیز عجیب و جدیدی می‌بینیم، یعنی چیز‌های کمتری در دنیا وجود دارد که ما را شگفت زده کند. با این حال اگر با دقت نگاه کنید، هنوز چیز‌های شگفت انگیز زیادی وجود دارند، فقط باید سرعتتان را کم کنید تا آن‌ها را ببینید.لانه زنبور روی صدف حلزون!

ونیز از آسمان

این درخت را در حال رشد بافته اند

چرخ و فلک «چشم لندن» دقیقا و
ادامه
هیچ کس هیچ وقت هیچ قصه ای را برای همیشه ناگفته نمی گذارد.
آن که می گوید بعضی حرف ها را دوست ندارد به کسی بگوید ، در حقیقت دوست ندارد به تو بگوید.
آدم تمام فکرهایی که کرده را یک روز می گوید. بالاخره می گوید اما بعدش دوست دارد بقیه فراموش کنند چه گفته است ، آخر آدم رازهایی دارد که نباید کسی بداند ولی ناچار است بگویدشان که خالی شود.
از لبخندهای صبح و انرژی های مثبت تهوع آورش که بگذری می دانی آدم موجود مفلوکی ست. می گوید و می خواهد نگوید.
به خودت فک
پنج راه ساده برای کسب درآمد اینترنتی
در این گزارش، پنج راه برای کسب درآمد آنلاین که نیازی به صرف زمان زیاد و کاهش برنامه های روزمره ندارند را به شما معرفی خواهیم کرد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همچنان که مردم به تقلا زدن در رکود اقتصادی جهانی ادامه می دهند، افکاری هم برای کسب درآمد اضافی به طور دائم از مغز انسان ها عبور می کنند. البته، شما برای افزایش درآمد ماهانه ی خود، می توانید روی اضافه کار و یا یک شغل دوم حساب باز کنید.
    همین دیشب بود که داشتم نظریه ی شاخدار را برای میم توضیح میدادم. اینکه هر کدام از ما برده ی چیزی هستیم و آگاهی از این قید و بند هایی که گرفتارش هستیم باعث توجه  و ارادت ما نسبت به آدم های بزرگی می شود که رها از هر قید و بند دنیوی هستند. و حاج قاسم را برایش مثال زدم و برایش گفتم یکی از چیزهایی که او را در دید من شگفت انگیز کرده است این است که نه خودش را که زندگی عادی و روزمره ای که میتوانست داشته باشد - چیزی که من برای داشتنش له له میزنم - را در راه
شروع به ورق‌زدنِ همین چندتا نوشته‌ام می‌کنم. عجیبه که حتی با این‌ها هم غریبه هستم و هیچ احساسِ تعلق یا صمیمیتی باهاشون ندارم. چرا با از دست دادن‌شون ناراحت نمیشم؟ مگه روزمره‌هام نیستن؟ مگه اینارو فقط من ننوشتم؟ مگه خودِ من نیستن؟ پس چرا این‌همه آدم، خودشون رو دوس دارن ولی من نه؟
دخترهای زندگیم رو از سر می‌گذرونم. چه فرصت‌هایی رو از دست دادم. به این فکر می‌کنم که اگه شعورِ الآنم رو داشتم و به اون موقعیت‌ها برمی‌گشتم، هیچ‌وقت نعمت‌ها
شروع به ورق‌زدنِ همین چندتا نوشته‌ام می‌کنم. عجیبه که حتی با این‌ها هم غریبه هستم و هیچ احساسِ تعلق یا صمیمیتی باهاشون ندارم. چرا با از دست دادن‌شون ناراحت نمیشم؟ مگه روزمره‌هام نیستن؟ مگه اینارو فقط من ننوشتم؟ مگه خودِ من نیستن؟ پس چرا این‌همه آدم، خودشون رو دوس دارن ولی من نه؟
دخترهای زندگیم رو از سر می‌گذرونم. چه فرصت‌هایی رو از دست دادم. به این فکر می‌کنم که اگه شعورِ الآنم رو داشتم و به اون موقعیت‌ها برمی‌گشتم، هیچ‌وقت نعمت‌ها
سلام.

من سید امیرپژمان حبیبیان هستم. از سال ۱۳۷۶ در سینما با عنوان دستیار دوم کارگردان مشغول به کار شدم و سمت‌های مختلفی را در رشته‌های مختلف فیلمسازی تجربه کردم و  چند سالی است که به شکل متمرکز به عنوان کارگردان و تهیه کننده‌ی فیلم مستند کار می‌کنم. در این وبلاگ تلاش می‌کنم دغدغه‌ها و روزمره های خودم را به عنوان یک فعال رسانه‌ای با مخاطبانی که لطف می‌کنند و می‌خوانند، در میان بگذارم. در واقع اینجا یک وبلاگ تخصصی سینما است. وبلاگ دیگ
ترس به عنوان یکی از غرایز ما از ما در برابر خطرات فیزیکی محافظت می کند ؛ غریزه ما به ما می گوید که از خودمان محافظت نموده و اجازه ندهیم که توسط شکارچی کشته شویم. با این حال، امروزه در غیاب چنین شکارچیانی و با وجود خانه های سرپوشیده و محافظت شده، ماشین ها و سبک های فرزندپروری مدرن — ترس به یکی از تنش های زندگی نوین تبدیل شده، که می تواند منجر به بروز احساسات منفی ای در مورد خود نظیر شرم، صدمه به خود و یا افسردگی شود.
این تجربیات در پس زمینه روح
با سلام واحترامیکی از موثرترین راه های یادگیری مکالمه زبان عربی گوش دادن به مکالمه فصیح عرب زبانان می باشد. این کلیپ که یکی از برنامه های تولیدی کشورهای عربی است داستانی با عنوان «شاهزاده بهزاد و یک هلو» را توسط یک راوی نقل می کند. نکته مهم این که : سعی کنید به جای دیدن چندین فیلم یک فیلم را چندین بار ببینید در حدی که مکالمات را حفظ شوید. در اآن لحظه شما چندین دقیقه مکالمه عربی آن هم از کامات و جملات مبتلا به و روزمره را بلد هستید.
دریافت کلیپ

منشا روان شناسی زبان امروزیروان شناسی زبان امروزی یک حوزه میان رشته ای است که قیمت سمعک دو رشته زبان شناسی و روان شناسی درکی تجربی را با هم ترکیب می کند. مسلما این ترکیب فقط زمانی موفق خواهد بود که این دو زیرشاخه نگاه های مشابه و موافقی به زبان داشته باشند. زمانی که رشته روان شناسی زبان برای اولین بار تکامل یافت، این نگاه سازگار وجود داشت، درست مثل امروز. اما نکته جالب این است که در چند دهه اخیر این نگاه ها بسیار تغییر کرده است.آغاز رشته روان
اسکرین شات های جدیدی از اپلیکیشن Find My منتشر شده است که عملکرد ردیابی وسایل گم شده با اپل تگ (Apple Tag) را نشان می دهد.
در تصاویری که سایت MacRumors منتشر کرده، تب Items در اپلیکیشن Find My دیده می شود که در آن عبارت «مکان وسایل روزمره خود را بدانید»، نوشته شده. در تصویر دیگر نیز جمله «با تگ کردن وسایل خود با B389 هیچ گاه آنها را گم نخواهید کرد» به چشم می خورد. اپل از اسم رمز «B389» برای اپل تگ استفاده می کند.
اگر کاربر وسیله ای که آنرا در لیست ردیابی قرار داده گم کن
یکی دیگر از انواع ماشین حساب موجود در بازار مدل SLD-742N محصول شرکت سیتیزن می باشد. این ماشین حساب برای انجام محاسبات روزمره مناسب می باشد. ماشین حساب سیتیزن 742n را تنها در سایت ایده برتر موجود پیدا کردم اما متاسفانه قیمتی از کالا در سایت دیده نشد. این مورد برای یک سایت فروشگاهی جلوه مطلوبی ندارد. با هم به مطالعه قسمتی از نقد و بررسی این کالا می پردازیم.
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده سیتیزن SLD-742N
اگر به انجام محاسبات ریاضی در طول فعالیت های روزمر

استفاده از خشونت تحت عنوان دفاع از خود امری خطرناک است. اولاً: به فراموشی هدف اصلی منتهی می شود. ثانیاً: هیچ مسئله ای را حل نخواهد کرد و بر زنجیره خشونت خواهد افزود.
مارتین لوتر کینگ:
✅«افراد زیادی هستند که صادقانه مسئله دفاع از خود را مطرح می کنند....سازماندهی جنبش بر مبنای اندیشه دفاع از خود، امری خطرناک است. میان خشونت به منظور دفاع از خود و خشونت مهاجمانه مرزی بسیار باریک و شکننده وجود دارد. اگر خشونت را به عنوان حتی وسیله ای برای دفاع ا
همانطور که می دانید کاربرد کمربند مردانه دو دلیل مهم دارد. اول نگه داشتن شلوار شما و دوم جلوه بخشیدن به استایل تان که باید بگوییم امروزه کمربند برای آقایان شیک پوش یکی از مهم ترین اکسسوری ها به شمار می آید.
کمربندهای مردانه شیک، از تنوع مدلی بالایی برخوردار هستند که باید گفت تقریبا همه آقایان چند نمونه از آن را در کمد لباس شان دارند. کمربندهای مردانه انواع مختلفی دارند که ما دو مدل کابردی که در میان آقایان بسیار محبوب هستند را شرح می دهیم.
کم
همین‌طور که دارم کتاب می‌خونم به نظرم می‌رسه که جنس کاغذ تحریر و کاهی و بالکی رو می‌تونم از بوشون تشخیص بدم؛ اما انگار کاغذ کاهی روزنامه و کاغذ کاهی کتاب‌های قدیمی با هم فرق دارن. 
از ذهنم می‌گذره اگه به دوستی که تا ظهر باهاش بودم این حرف‌ها رو می‌‌زدم، چی می‌گفت؟ مطمئناً براش کسل‌کننده یا مسخره بود و برای بار سوم می‌پرسید کار توی حوزۀ چاپ و نشر رو دوست داری؟ و من که از تکرار یه حرف اذیت می‌شم دیگه اون شوروشوق جواب اول رو نداشتم و به
بهترین قیمت خرید پارچه پرده ای :
اگر بدنبال قیمت مناسب برای خرید پارچه پرده ای هستید حتما به سایت اینترنتی فروشگاه اپو توجه ویژه ای داشته باشید این سایت با توجه به نیازهای روزمره خریداران سعی را بر آن داشته تا با حذف کانالهای ارتباطی و عرضه مستقیم ،خریدار را با بسیاری از برندها در غالب یک فروشگاه اینترنتی مدرن روبرو سازد و حق انتخاب مشتری با این شیوه بسیار بالا رفته و علاوه بر قیمت با تنوع بسیار زیادی روبرو خواهد شد . فروشگاه اینترنتی اپو با
گرچه همیشه ندید میگرفتمش اما مدت زیادیه اینجا نوشتن احساس مفید نبودن بهم میده... روزمره هایی که به درد کسی نمیخوره و احتمالا حوصله تونو سر میبره. فرصت هم ندارم که روی چیزی وقت بذارم یا حتی همون فیلم هایی که میبینم رو نقد کنم.
نتیجه این که، بهتره تا حرف جدیدی نداشتم ننویسم و امیدوارم بر این تصمیم استوار بمونم.
ممنونم به خاطر همراهی و مهربونیتون :)
درس اول با عنوان "زنگ علوم" در نظر دارد تا با ارائه مثال‌های واقعی از زندگی روزمره دانش‌آموزان، آنان را با روش علمی در بررسی مسائل و پدیده‌ها آشنا کند.
در درس دوم با عنوان "سرگذشت دفتر من" دانش‌آموزان با طبقه‌بندی مواد از لحاظ طبیعی و مصنوعی آشنا می‌شوند. این دسته‌بندی با استفاده از مفهوم کاغذ ارائه می‌شود و در نهایت این درس با فرآیند تولید کاغذ از چوب درختان تمام می‌شود.
درس سوم با عنوان "کارخانه کاغذسازی" به بهانه انبوه‌سازی کاغذ در کا
احساسات متناقضی در من هست، که چندتاییشم میتونم ریشه یابی کنم. میتونم به دلیلی که دچار اون حس شدم فکر کنم و تصمیم بگیرم عکس العملم منطقیه یا غیرمنطقی. وقتی بفهمم دارم غیرمنطقی رفتار میکنم میتونم خودمو قانع کنم که دلیلی برای داشتن این حس بد وجود نداره و باید از دستش رها شم. چی گفتم؟ میتونم خودمو قانع کنم؟ نه! مشکل دقیقا همینجاست، فکر میکنم باید بتونم خودمو قانع کنم ولی نمیتونم. کلی احساس متناقض در من هست که حتی حس میکنم نتونستم درست هم ریشه یاب
یکی از مدل های ماشین حساب مناسب برای انجام محاسبات روزمره ماشین حساب پارس حساب PJ-3130 می باشد. شما می توانید برای خرید این محصول به دو سایت ماشین حساب شاپ و ایده برتر مراجعه کنید. البته سایت ایده برتر نقد و بررسی کاملی هم در مورد این محصول دارد که بخش هایی از این تحلیل را با هم می خوانیم

بسیاری از شما در کسب و کار روزمره خود به انجام محاسبات ریاضی نیاز پیدا می کنید و از این جهت خرید ماشین حساب کاربرد بالایی برای شما خواهد داشت. یک ماشین حساب مرغ
چکیده مقاله :  فروغ جعفری 
نقش معنویت در افزایش شادکامی
سازمان بهداشت جهانی تا سال 1998 ادعا می کرد که سلامتی عبارت است از حالت اسایش کاملا جسمی ، روانی ، اجتماعی ، اما از ان زمان به تدریج به معنویت به عنوان بعد چهارم سلامتی توجه شد به این معنی که وقتی فردی اظهار سلامتی واقعی می کند لازم است به حقیقت و بنیان قوی معنوی خود نیز پی برده باشد.
معنویت و امید
معنوی بودن در افراد احساس هدفمندی ایجاد میکند و برخی افراد به رغم اینکه با مشکلاتی روبرو هستن
مداد چیست؟هر کس در این جهان با هر میزان آگاهی و اطلاعات داستانی منحصر بفرد دارد، داستان هایی برگرفته از تجربیات شخصی و یا شغلی در برهه های مختلف زمانی! داستان هایی برگرفته از اتفاقات روزمره و یا مرتبط با رشته تحصیلی، ورزشی و یا شغلی! خلاصه در هر دسته و موضوعی که باشه بخشی از داستان زندگی ما هست و ما شخصیت اول این داستان هستیم! مداد شبکه ای اجتماعی برای ثبت و انتشار این داستان هاست، در اصل شبکه ای اجتماعی برای خواندن و نوشتن است.
چه وبلاگ نویس
آنچه که درباره ی اضطراب باید بدانیماضطراب عادی است و اغلب یک احساس سالم است. با این حال، زمانی که یک فرد معمولا مقادیر نامتناسبی از اضطراب را حس می کند، ممکن است تبدیل به یک اختلال پزشکی شود.
اختلال های اضطراب از دسته ی تشخیص سلامت روانی است که منجر به نگرانی های مداوم، ترس، دلهره و نگرانی شود. این اختلال ها چگونگی فرآیند احساسات و رفتار را تغییر می دهند.
همچنین منجر به علائم و نشانه های فیزیکی می گردد. اضطراب خفیف ممکن است مبهم و نا واضح باشد
امروز، 19 مرداد 1398 می توانم ادعا کنم بزرگ شدم. وارد بی رحمی های روزگار شدم و سیلی روزگار را چشیدم.
وقتی دخترم، فاطمه، چیزی می خواهد بی برو برگرد برایش فراهم می کنم. گه گاهی گولش میزنم و حواسش را مثلا از لپ تاپ پرت می کنم، اما چیزی که آسیب مستقیمی به او نمی زند، مطلقا برای خودش است. کافی است اراده کند. کودکی یعنی همین. یعنی داشتن چیزهایی که دوست داری. فراهم شدن همه آنچه که در دسترس است.
بزرگ شدن اما یعنی فراق. یعنی از دست دادن چیزی که دوست داری، به خ
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها